הקנייה באתר מאובטחת              

משלוחים חינם לכל הארץ מ 190 ש"ח

אוכל לכלבים

את המזון לכלבים צריך לבחור בקפדנות, הרי המזון הוא יותר מכל דבר אחר משפיע על התפתחותו והבריאות כללית של הכלב. בכל גיל הכלב שלכם זקוק למזון מיוחד, לכן ישנה חשיבות רבה למזון שלא רק אהוב ע'' הכלב, אלא מכיל בדיוק את אותם המרכיבים שדרושים לו, כמובן בהתחשבות בגזע ובגיל שלו. אוכל טוב צריך להכיל ויטמינים, מינרלים, חלבונים, פחמימות וחומרים מזינים אחרים. מזון איכותי ומאוזן בהחלט יגרום לכך שהכלב יהיה בריא, פעיל ושמח. לעומת זאת תזונה לקויה ומזון באיכות הלא ראויה יכולים להאט את תהליך גדילה הנורמאלית של הכלב ואף לגרום לבעיות שיניים, אלרגיות ומחלות שונות אחרות.

כפי שכבר נאמר מזון לכלבים חייב לכלול:

חלבונים-האיכות והכמות של חלבון במזון לכלבים היא המאפיין העיקרי. חלבון מן החי (עוף, בשר ודגים) הינו  מרכיב חיוני לכל כלב ובכל גיל.

פחמימות-הינו כמו כן המרכיב ההכרחי. הפחמימות הטובות ביותר נמצאות בדגנים, גזר ותפוחי אדמה.

שומנים-עדיף לבחור אוכל בו השומנים הם שומנים מין החי. מקובל גם כשהאוכל לכלבים מכיל שומנים צמחיים, למשל, סויה.

דגנים-הדגנים הבריאים ביותר עבור כלבים הם אורז ( במיוחד אורז חום גומלי), שעורה ושיבולת שועל.

שימו לב, כאשר אתם בוחרים אוכל לכלביכם קודם כל יש להתייחס לכמות האחוזים של בשר ולאחר מכן לאחוזים של דגנים. יחד עם זאת זכרו כי גם המזון הטוב ביותר שהוא עשיר בבשר, לדוגמה, לא יכול להיות באותה מידה בריא לכל הכלבים. לעתים קרובות כלבים סובלים מאלרגיות שונות, כאשר פירוש הדבר כי חייבים להאכיל אותם במזון מיוחד והיפו אלרגי , שאותו יש לבחור על פי ההמלצות של הווטרינר ולא  על פי כמות הבשר שבאוכל, הרי ידוע כי דווקא העוף והבשר הם לעתים קרובות אלה שגורמים לאלרגיות.

במידה ואתם מתקשים בבחירת אוכל לכלב אנא פנו לווטרינר!  תזונה נכונה של הכלב - התחייבות לבריאותו!

טואול - בניית אתרים