הקנייה באתר מאובטחת              

משלוחים חינם לכל הארץ מ 190 ש"ח

אוכל לחתולים

הבחירה הנכונה של המזון לחתולים ותזונה נכונה לא פחות חשובות מבחירת מזון ואיכות התזונה של בני האדם. כיום הבחירה הנפוצה ביותר היא המזון היבש. מזון יבש נמכר בחנויות וסופרים במחיר הזול, הוא קל לשימוש וכמעט אינו משאיר ריח רע.

יחד עם זאת  מזון יבש זול הינו לעתים קרובות הגורם העיקרי למחלות שונות, החתול עלול לסבול מקשקשים, עור יבש ונשירת שיער. וזאת בשל חוסר חומרים מזינים חיוניים, שומנים, פחמימות ונוזלים. כמו כן סוגים רבים של מזון יבש זול כוללים בתוכם כימיקלים אלו או אחרים, חומרים משמרים מלאכותיים, חומרי טעם וריח שמזיקים לחתולים ומרכיבים אחרים שפוגעים בבריאותו של החתול.

אין הדבר אומר כי אין להאכיל את חתולים במזון יבש, אלא  שצריך לדעת כיצד לבחור מזון בריא לחתולים. בחנות שלנו מוצג במגוון רחב של מזון לחתולים , כאן אתם יכולים לבחור את המזון הטוב ביותר, גם יבש וגם שימורים!

למזון יבש ישנם מאפיינים רבים: כמות בשר, ויטמינים ומינרלים, תוספות למיניהן וכד'. בנוסף, תוכלו לבחור מזון לגזע מסוים של החתולים ובהתאם לסוג הפרווה.  סוגי מזון יבש מחולקים לפי: סוג ואורך השיער, מצב  בריאותי של החתול וגיל החתול. כל בעל החתול יודע כי האושר הגדול  הוא  לראות שהחתול שלך בריא, פעיל ומלא חיים. רק תזונה נכונה, מאוזנת ואוכל טוב ואיכותי שנבחר בקפידה יבטיחו בריאות ואריכות ימים של החתול שלך!

טואול - בניית אתרים